
Modell LV Från Lucky Miner gruvdrift sha-256 Algoritm med en maximal hashhastighet på 7 TH/s för en strömförbrukning på 150W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.37 |
| Elektricitet | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Vinst | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.77 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Tillverkare | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Även känd som | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Release | May 2026 |
| Storlek | 200 x 128 x 70mm |
| Vikt | 1100g |
| Bullernivå | 40db |
| Fläkt(ar) | 1 |
| Kraft | 150W |
| Gränssnitt | Ethernet / Wifi |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |